Nickel Design -
architekt wnętrz, dekorator wnętrz oraz
projektant wnętrz Poznań
 

Wyróżnia nas wszechstronność

Nickel Design nowoczesna firma remontowo-budowlana od 2000 roku świadczy usługi budowlane, remontowe, meblarskie i projektowe na terenie Poznania oraz jego okolic. Rodzinny charakter nadają firmie nie tylko właściciele, ale i pracownicy. Od początku działalności firma specjalizuje się w realizacji projektów remontowo-budowlanych, renowacyjnych obiektów mieszkalnych i przemysłowych.

Od kilkunastu lat rozszerzyliśmy zakres zainteresowań na obszar: meblarstwa i projektowania wnętrz dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz adaptacji obiektów komercyjnych.

Najważniejszy jest zespół

Naszym atutem jest zespół pracowników budowlanych, stolarzy i projektantów wnętrz oddanych swojej firmie. Nickel Design realizuje roboty budowlane od wielu lat zapraszając Państwa do grona zadowolonych z usług inwestorów.

Dbamy o jakość prac i usług budowlanych, remontowych i meblarskich, czuwając nad szczegółową realizacją opracowań budowlanych, modernizacyjnych i remontowych. Mamy za sobą szereg ambitnych, satysfakcjonujących realizacji w zakresie prac budowlano - remontowych, wykończeniowych oraz wystrojowych i meblarskich.

Nasz zespół

kwiryna nickel

właściciel i założyciel

Projektant i dekorator wnętrz. Dba o każdy detal: od właściwej realizacji wizji projektowej do doboru odpowiednich materiałów. A wszystko to po to, by stworzyć Państwa wnętrze marzeń. W przerwach od pracy twórczej, ku swojemu niezadowoleniu, odpowiada za "papierkową robotę". Ponadto prowadzi nadzór autorski nad realizacją projektów.

Anna Kucharczyk

Projektantka

Absolwentka Poznańskiej Politechniki na Wydziale Architektury. W swoich projektach stara się łączyć zasady triady witruwiańskej: trwałość, użyteczność i piękno. Najlepiej się czuje w połączeniu stylu nowoczesnego z industrialną nutą. Najważniejszym celem, któremu chce zawsze sprostać jest stworzenie wymarzonego wnętrza dla klienta, tak by sprostać jego oczekiwaniom. W miarę możliwości i dotychczas zdobytej wiedzy służy dobrą radą i pomocą.

Dołącz do nas!

Czekamy na Ciebie

Nieustannie szukamy kolejnych projektantów wnętrz, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami: +48 519 730 901

<