Oferujemy Państwu

Planujesz sprzedaż mieszkania? Twoje ogłoszenie wciąż nie przyciąga uwagi? Czekasz na zdecydowanego klienta? Daj sobie pomóc, od tego jest Home Staging.

Nasi specjaliści zadbają o to, by Twoja nieruchomość stała się atrakcyjna dla potencjalnego nabywcy. Oferujemy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Przyspieszamy cały proces, podnosimy wartość i pomagamy wyróżnić się na rynku.

Korzyści

Przy niewielkim nakładzie, maksymalnie 2% wartości, nasze działania pozwolą na wzrost ceny transakcji sprzedaży o 10-15%. Przeprowadzimy szereg prac, które sprawią, że nieruchomość stanie się uniwersalna, co znacznie poszerzy spektrum zainteresowanych nabywców. W krótkim czasie jesteśmy w stanie w znaczący sposób podnieść atrakcyjność każdej nieruchomości. Nasze doświadczenie pozwala nam, bez gruntownych, czasochłonnych zmian, odmienić każde mieszkanie.

Klientowi potrzeba zaledwie kilku sekund, by zdecydował, czy konkretna nieruchomość go interesuje. Nasi specjaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę i wiedzą jak wykorzystać tę krótką chwilę. Gwarantujemy solidną skuteczność, przy niewielkich kosztach sprzedającego. Profesjonalny Home Staging to inwestycja, która przyniesie jedynie spore korzyści.

 

 

Ostatnie realizacje

Mieszkanie

Marcelińska 80 m2

Mieszkanie

Różana 65 m2

Dom

Suchy Las 140 m2