PLANOWANIE BUDŻETU
 

Liczy się precyzja

Poważna inwestycja, jaką jest kupno i wykończenie nowego mieszkania, wymaga dobrego przygotowania. Nikt nie lubi kolejnych kosztów i niemiłych niespodzianek. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować budżet z niemal 100% skutecznością. Oznacza to, że końcowa kwota może odbiec maksymalnie o 5% względem wyjściowej, zaplanowanej przez nasz zespół.

Przykładowe wyceny:

Niczego nie pomijamy

Na etapie podpisania umowy przedstawiamy szczegółową, ale jednocześnie jasną i klarowną wycenę całego procesu, na którą składają się 3 elementy wykończenia mieszkania:

  1. prace wykończeniowe,
  2. meble na wymiar,
  3. elementy wykończeniowe.

Każdy z nich wyszczególniony w taki sposób, by klient dokładnie znał koszt poszczególnych części i wiedział za co płaci.

 

PRACE WYKOŃCZENIOWE


To szereg materiałów i użycie ich w procesie wykończenia mieszkania. Składają się na to m.in.: farby, kleje, fugi, silikony, lustra, płyty gipsowo-kartonowe, przewody elektryczne itd. Wszystkie te rzeczy uwzględnione są w cenach jednostkowych.

MEBLE NA WYMIAR


Punktem wyjścia dla wyceny mebli na wymiar jest najlepsza możliwa wersja. Następnie, zgodnie z życzeniami klienta, jesteśmy w stanie wprowadzić zmiany i wykorzystać zamienniki, które pozwolą obniżyć cenę nawet o 30%. To wszystko z zachowaniem najwyższej jakości i funkcjonalności, by spersonalizowane meble służyły jak najdłużej.

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE


Jako firma z ogromnym doświadczeniem i uznaniem na rynku, posiadamy wielu współpracowników, którzy dostarczają nam najlepsze materiały w atrakcyjnych cenach. Z naszej pozycji korzystają nasi klienci, którzy mogą liczyć na wysoką jakość w optymalnej cenie. Nasza firma pomoże także przy zwrocie podatku VAT za zakupione materiały od naszych partnerów.

 

 

DORADZTWO KREDYTOWE
 

Kluczowe jest doświadczenie

Kupno, wykończenie lub też remont mieszkania najczęściej wiążą się z wzięciem kredytu. Ogrom ofert, możliwości i wniosków do wypełnienia sprawia, że dla wielu osób jest to najtrudniejszy krok w całym procesie. Dlatego przychodzimy Państwu z pomocą.

Nasi doradcy wiedzą, jak uzyskać optymalne warunki kredytu, dopasowane do Państwa możliwości. Posiadamy oferty wszystkich banków i potrafimy wynegocjować najkorzystniejsze rozwiązania. Współpraca z nami to nie tylko znaczne zmniejszenie stresu towarzyszącego tej procedurze, ale także gwarancja powodzenia.

Co możemy dla Państwa zrobić?


  1. Przedstawimy Państwu całą procedurę otrzymania kredytu i odpowiemy na wszystkie wątpliwości.
  2. Zajmiemy się zbadaniem zdolności kredytowej, która jest dla banku decydującym czynnikiem i obliczymy przykładową ratę kredytu na wybraną przez Państwa nieruchomość.
  3. Przedstawimy oferty wszystkich banków i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania (w tym także z uwzględnieniem rządowej dopłaty MdM).
  4. Pomożemy w uzyskaniu wszelkich dokumentów i przejściu przez wszystkie formalności tak, aby zakończyło się to sukcesem i jednocześnie nie było powodem nieprzespanych nocy :).

Porozmawiajmy

Umów się na spotkanie

<