Ta opinia dotyczy prac związanych ze zmianą elewacji naszego domu jednorodzinnego na Podolanach.

Całość prac została wykonana przez firmę Kwiryna Nickel Design Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe, ul. Koszalińska 26 G/1. Projekt zmian, zgodny z naszymi oczekiwaniami (kierunkiem zmian), został zaprojektowany bardzo uważnie i profesjonalnie łącznie z wizualizacjami komputerowymi.

Samo wykonanie prac bylo również staranne z możliwością wprowadzenia ewntualnych zmian w trakcie kolejnych prac, jeśli była taka bieżąca potrzeba. Ważną sprawą była możliwość wykonania zasadniczo wszystkich kompleksowych prac - które firma realizowała wynajmując niezbędnych podwykonawców.

Podkreślić muszę jakość wykonania opartego zawsze o wysoką jakość materiałów - elementów szczegółowo omawianych z Panią Kwirynę Nickel czy to z Panem Jackiem Jarzyńskim. Zarówno właściciele firmy, jak i kierownik budowy i przcownicy przywązywali dużą wagę do rzetelności w wykonaniu prac.

Także terminowość prac była dochowana, a sporadyczne poślizgi czasowe wynikały często z wprowadzanych przez nas samych (tj. właścicieli domu) zmian w początkowym projekcie - wcześniej zatwierdzonych.

Łączna opinia nasza jest bardzo pozytywna.

 

Realizacja dla Pana K. Maja - Mieszkanie Suchy Las 90m Firma Nickel Design wykonała dla Pana K. Maja projekt oraz kompleksową realizację całego mieszkania.
Mieszkanie Suchy Las

Współpracę z firmą Nickel Design oceniam na bardzo dobrą i godną polecenia. Firma ta wykazała się solidarnością, zaangażowaniem pełnym profesjinalizmem w przebiegu realizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży okazało się niezwykle cenne przy rozwiązywaniu wielu problemów sytuacji jakie napotkaliśmy w trakcie prac.

Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i zaangażowanie ze strony Kierownictwa. Zostaliśmy odciążeni w podejmowaniu decyzji, mogliśmy zdać się na profesjonalistę.

Właściciel firmy realizuje rzetelną wycenę i racjonalnie planuje budżet. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych usług oraz jakości mebli.

 

Firma Nickel Design wykonała dla Pana S. Wojtkowiaka projekt oraz kompleksową realizację, uwzględniając również balkon
Mieszkanie Batorego 90m

Powierzone zadanie firma Nickel Design wykonała bez zastrzeżeń. Od początku mogliśmyliczyć na profesjonalną pomoc w realizacji naszego mieszkania. Rzetelna wycena, rozsądne planowanie budżetu oraz na fachową pomoc W trakcie trwania remontu pozwoliły na satysfakcjonujące zakończenie realizacji

Dobra organizacja pracy, posiadanie fachowego sprzętu oraz dyspozyryjnośó Kierownictwa pozwala nam na godne polecenie tej firmy.

 

 
Opinie o nas w
Google
<